Etiketleme Makineleri

Etiketleme makineleri bütün sektörlerde, üretim hatlarında veya paketleme hatlarında kullanılmaktadır. Hemen hemen her tür ürün için makinelerimizi kullanabilir ve bunları eksiksiz bir sıvı paketleme sistemi içinde; sıvı dolum makineleri, kapak kapatma ve konveyör seçeneklerimizle birleştirebilirsiniz. Etiketleme işlemi, etiketleme makineleri kullanılarak otomatikleştirilebilir. Bu durum, üretiminizde önemli miktarda zaman tasarrufu sağlar. Şişe etiketleme makinelerimizi, küçük, ince şişelerden büyük, daha geniş kaplara kadar her ürüne etiket uygulayarak, birçok üretim tesisinde kullanabilirsiniz.

Yüksek mühendislik esnekliği sayesinde, makinelerin olağanüstü özellikleri bütün üretim süreçlerinde yüksek performans için özel olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş üretim teknolojileri ve yüksek kaliteli malzemeler, bu makinelerin düşük ve yüksek hızlı üretim oranlarında, zorlu iş yüklerini karşılayabilmesini sağlamaktadır.

Gıda, kimya mühendisliği, eczane, teknoloji, kozmetik ve makine tesisleri için kullanıcı dostu operasyonel otomatik etiketleme makineleri sunmaktayız.

Sınırsız etiketleme çözümlerimiz:

  • Kendinden yapışkanlı, lineer, döner ve masaüstü sistemler
  • Soğuk tutkal, lineer ve döner sistemli
  • Sıcak eriyik
  • Karışık etiket kombinasyonları