Hat Sonu Çözümleri

Konek Teknoloji, müşterilerinin hatlarına yönelik ideal hat sonu çözümleri sunmaktadır. Müşterilerimizle, üretim hatlarını beraber analiz etmekte ve performansı arttıracak alternatifler üretmekteyiz. Ergonomik ve kompakt hat sonu çözümlerinin sunulmasıyla, operasyon maliyetlerinin düşürülmesi ve ekipman verimliliğinin arttırılması üzerinde çalışılmaktadır.

  • Paletleme

Paletleme makineleri, mal veya ürün paketlerini, paletlere istiflemek için otomatik uygulama yapabilen sistemlerdir. Paletleme sistemleri, zaman tasarrufu sağlamakla birlikte paketleme hatlarının sonunda ki manuel paletleme faaliyetlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır ve bu nedenle çok önemli bir yatırım aracı olarak görülmektedir.

Konek Teknoloji, klasik sürme paletlemelerden, minimum kullanım alanına sahip kartezyen sistemine ve her tesise uyarlanabilen modern robotik uygulamalara kadar geniş bir alanda, paletleme çözümleri sunmaktadır. Bu farklı uygulama seçenekleri, yiyecek & içecek, kozmetik, ilaç, kimya v.b. üretim sektörlerinin, farklı ürün türleri (şişeler, kutular, çuvallar, koliler, torbalar…) için en uygun yerleşim düzeninde makineler sunmamıza olanak sağlamaktadır. Konek Teknoloji, hem yüksek hem de orta seviyede ki hat hızları için paletlenebilir herhangi bir ürüne yönelik, yüksek teknolojiye sahip çok sayıda otomatik makine çözümü sunmaktadır. Makinenin türü; istenen kapasite, istifleme modeli, palet ölçüleri ve ürünün yapısı gibi özelliklere bağlıdır.

Paletleme sistemleri, palet çemberleme ve streç sarma sistemleri ile entegre edilebilir. Palet çemberleme makinelerimiz palete bir veya birden fazla noktadan bağlantı sağlamaktadır ve köşe destek parçası uygulama seçeneği ile sunulabilmektedir. Paletleme maknelerimiz, mevcut ambalajlama sistemlerine kolayca entegre edilebilir ve farklı kullanımlara uygundur. Konek Teknoloji’ ye ait makinelerde kurulum, bakım ve yedek parça kılavuzları verilmektedir; bütün dünyada müşterilere yardımcı olmak için teknik servis ve yedek parça desteği verilmektedir.

  • Palet Bozma

Konek Teknoloji, palet bozma makinelerini çeşitli donanımları sayesinde farklı tipteki ürünlerin bir arada kullanımını sağlayan, olağanüstü bir operasyonel esneklik sağlamaktadır.