19 L PC Damacana Koku Alma Makinesi

PC damacana şişeler, şişelerin içi ve dışı temizlendikten sonra tekrar kullanılır. Bazen, benzin, alkol vb. içeren yoğun şekilde kirlenmiş PC damacana şişeler fabrikaya geri döner. Müşterinin gereksinimlerini karşılamak için bu koku algılama makinesi, kontamine olanları otomatik olarak tanımlayacak şekilde tasarlanmıştır. Konek Teknoloji damacana koku alma makinesi, elektronik bir sensör teknolojisi kullanarak şişelenmiş su kaplarından hava numunesi almak ve kimyasal buhar kirleticilerinin varlığı için başarılı veya başarısız kararı vermek üzere tasarlanmıştır. Tipik olarak cam, PET veya polikarbonattan yapılmış 10 L ve 19 L galon aralığındaki damacana şişeleriyle çalıştırılabilir.

Şişeler bir konveyör üzerinde taşınacaktır. Damacana koku alma makinesi, her şişeden hava çeker. sonra test kafası şişeyi serbest bırakır ve bir sonraki şişeyi bekler. Başarısız şişeler reddedilir ve hattan otomatik olarak çıkarılır. Şişe konveyörden yanlara doğru itilir. Teknoloji makineleri, su şişelerinizin olabildiğince temiz olmasını sağlamak için etkili ve verimli bir çözüme sahiptir. İşçilik maliyetlerini düşürürler, güvenliği artırırlar ve insan koklamasını ortadan kaldırarak tutarlılık sağlarlar.

Damacana koku alma makinesi, benzin, alkol, kola, sarımsak, zencefil, kahve, insan ağzı kokusu, dizel, motor yağı, deterjan, amonyak ve daha birçok içerikle test edilmiştir.

Özelliler & Faydaları

  • Sistemler bağımsız üniteler olarak kontrol edilebilir veya dolum ve yıkama sistemlerine bağlanabilir.
  • Reddetme ve şişe durdurma dahildir.
  • Hidrokarbonlar (gaz ve yağ) ve nitrojen bazlı kirleticiler dahil olmak üzere çok çeşitli olası kirleticilerden gelen kokuları algılar.
  • PLC ile tam otomatik kontrol
  • Çeşitli koku gazlarına karşı mükemmel hassasiyet
  • Ultra hızlı tepki hızı

Seçenekler

  • Modem üzerinden PLC’ye uzaktan erişim
  • Çoklu şişe boyutu yetenekli
  • Sızıntı ve kirlilik dedektörleri ayrı olarak satılabilir veya tek bir ünitede birleştirilebilir.
19 L PC Damacana Koku Alma Makinesi
Başlık Teknik Özellikler
Çalışma şekli Otomatik
Üretim hızı 200-3.000 şişe/saat’e kadar
Şişe ölçüsü 10 L veya 19 L
Hava tüketimi Air 20 L/dakika, Minimum 6 bar
Kurulu güç Ortalama 2 kw
Enerji besleme 230/400V, 50 Hz, 3 faz