Şişe Yıkama Makineleri

Şişe yıkama, geri dönüştürülebilir cam şişelerin veya Pet şişelerin fiziksel ve biyolojik olarak temiz olmasını sağlamak, bütün eski ürün kalıntılarını, yabancı maddeleri, etiketleri, yapıştırıcıyı ve diğer kirleri temizlemek ve böylece ticari olarak steril, dolum için uygun, pırıl pırıl temiz bir şişe üretmek için kullanılan bir yöntemdir.

Şişe yıkama, sahaya veya toprağa özgü olabilen birçok mekanik ve kimyasal teknik konunun kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını gerektiren yüksek oranda otomatikleştirilmiş bir sürece dönüşmüştür. Sıcak suya daldırma, kostik çözeltiye daldırma ve çeşitli jet püskürtme uygulama süreçlerini birleştirerek yüksek temizleme etkisi elde edilir.

Şişe yıkama sistemlerimiz, yıkama ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için ayrıntılı olarak tasarlanmıştır. Tasarım, ayrıca geri kazanılan su ve ısıyı geri dönüştürerek kaynakların kullanımını azaltmaktadır. Makinelerimiz, yalıtım ve ısı geri kazanım sistemleri, azaltılmış tüketim için zaman ayarlı cihazlarla durulama, şişe tipi ve boyutuna göre kalibre edilmiş, optimum tüketim için tasarlanmış ve üretilmiştir. Son teknoloji ürünü, kompakt şişe yıkama makinelerimiz, çok çeşitli şişe uzunlukları ve genişliklerine hitap edebilmekte ve ayrıca bir dizi ergonomik özellikle donatılmıştır.