Kendinden Yapışkanlı Etiketleme Makineleri

Ürünlerin ve ambalajların otomatik olarak etiketlenmesi için etiketleme makinesi kullanılmaktadır. Etiketleme makineleri kullanılarak etiketleme işlemi daha hızlı, daha güvenilir ve daha hassas bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Basınca duyarlı etiketlemeler olarak da bilinen kendinden yapışkanlı etiketlemeler, paketleme hatları için güvenilir ve kolay çözümlerdir. Basınca duyarlı veya kendinden yapışkanlı etiketler, hemen hemen her ürün için mükemmel bir seçimdir ve özellikle konturlu ve sıkılabilir kaplarda iyi çalışır.

Konek Teknoloji, çoğu etiket türünü, çok çeşitli şişe türleri üzerine otomatik olarak yerleştirmek ve sabitlemek için birçok etiketleme ekipmanları üretmektedir. Şişeleme endüstrisindeki 20 yılı aşkın tecrübemizi kullanarak, müşterilerimize birinci sınıf etiketleme makineleri sunmaktayız. Konek Teknoloji etiketleme makineleri, piyasadaki en yüksek hızları ve en doğru şekilde etiketlenmiş şişeleri elde etmek için en son teknolojileri kullanmaktadır. Birçok etiketleme makinesi uygulaması sunulmaktadır: Sarma etiketlemeler, üst ve alt etiketlemeler, iki taraflı otomatik etiketlemeler, üç taraflı etiketlemeler, yandan yapışkanlı rulo beslemeli etiketlemeler, baskılı etiketlemeler, yaz-yapıştır etiketlemeler ve barkod etiketlemeler, vb.

Ayarlanabilir etiketleme aplikatörü ve ayar mekanizması, farklı şişe özelliklerine dayalı esnek bir uygulama ile donatılan Konek Teknoloji’nin etiketleme makineleri, yiyecek ve içecek endüstrisi, kozmetik ürün endüstrisi, sağlık ürünleri, biyo-teknoloji endüstrisi ve kimya endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu etiketlemeler, silindirik, kare, dikdörtgen ve düzensiz şekilli şişeler, mataralar, bardaklar, flakonlar, tanklar ve kutular için uygundur. Cam, PET, PE veya HDPE gibi çeşitli malzemelerden yapılmış hemen hemen her şekildeki ambalajlara (ayrıca tipik olmayanlara) ayarlanabilen makineler sunmaktayız. Farklı hammaddeli etiketler ile çalışmak mümkündür: kağıt, folyo, şeffaf veya metalize olanlar.

Özelliler & Faydaları

  • Hemen hemen bütün üretim ortamları için uygundur.
  • Mevcut üretim hatlarına veya paketleme hatlarına kolay entegrasyon
  • Modüler yapı sayesinde yüksek esneklik
  • Bütün şekiller, formatlar, boyutlar ve yüzeyler için uygundur.