Rulolu Palet Konveyörü

Konek Teknoloji, ağır cihaz montaj hatları ve motor montaj hatları için rulolu konveyör sistemleri tasarlamakta ve üretmektedir. Rulolu palet konveyörümüz, yoğun işlemlerde güvenilirlik için sağlam bir tasarıma sahiptir.

Rulolu palet konveyörler, avare, tahrikli ve tahrikli rulolu palet biriktime konveyörleri olmak üzere üç tipe ayrılabilir. Rulolu konveyör modülleri çeşitli palet boyutlarına ve yük ağırlıklarına uyacak şekilde eğim ve genişlikte değiştirilebilir ve hatta tek bir sistemde birden çok paletin sığacağı şekilde tasarlanabilir. Konveyörün yüksekliği de uygulamaya uyum sağlayacak şekilde değiştirilebilir (örneğin, sipariş toplama istasyonlarında ergonomik bir çalışma yüksekliği sağlamak için).

Tahrikli rulolu konveyörler, düz tabanlı veya paletler gibi ağır ürünleri taşımak için mükemmeldirler. Rulolu konveyörler çelik sac veya yapısal şekilleri idare eden ve paletler veya kızaklar kullanan depo operasyonları için kullanılır. Ambalaj taşıma, biriktirme ve otomobil lastiği taşıma sistemleri için çok yönlü bir taşıma aracıdır. Ürün beslemesi, robotlar vb. gibi uygulamalar için komple çözümler sağlamaktadır. Yavaşlatma silindirleri veya motor sürücüsü kullanılmazsa, ağır ağırlıklarda durma sürelerinde gecikmeler meydana gelebilir.

Özelliler & Faydaları

  • Baskısız ürün akümülasyonu
  • Mekanik olarak çalışır
  • Palet taşıma ekipmanları ile entegrasyon
  • Ağır hizmet konstrüksiyonu
  • Paslanmaz çelik veya imalat çeliği-toz boyalı konstrüksiyon
  • Tahrik muhafızları
Rulolu Palet Konveyörü Teknik Özellikleri
Başlık Teknik Özellikler
Yükleme 2.000 kg/m. ürün taşıması
Konstrüksiyon Elektro-galvaniz, paslanmaz çelik
Modül Uzunluğu 2.700 mm’ ye kadar
Hız 12 m/dk’ ya kadar
Enerji Besleme 230/400V, 50 Hz, 3 faz