Üstten Beslemeli Kolileme Makineleri

Üstten yüklemeli paketleme makineleri tipik olarak, yan yüklemeye elverişli olmayan şişe, kavanoz ve teneke gibi ürünlerin paketlenmesi için kullanılır. Üstten yüklemeli paketleme makinelerimiz, ürünlerinizi etkili bir şekilde paketlemek için daha hızlı bir yol sağlamaktadır. Üstten yüklemeli kolileme makineleri, son derece çok yönlüdür ve alternatif paketleme tarzını uygulamak için kolayca uyarlanabilir. Üstten yüklemeli koli paketleme makinelerimiz, koli yükleme düzeninize göre özelleştirilebilir ve esnek veya sert ürünleri yüklemek için tasarlanmıştır.

Konek Teknoloji üstten yüklemeli paketleme makineleri, güvenlik, dayanıklılık, üretkenlik ve verimlilik en üst tasarım kriterleri ile tasarlanmıştır. Birden fazla yükleme istasyonuna sahip üstten yüklemeli kolileme makineleri, birden fazla ürün katmanı paketleme için hızlı ve etkili bir yol sunmaktadır. Üstten yüklemeli koli paketleme makineleri, robotik veya alma ve yerleştirme sistemlerini kullanarak ürünleri açık bir kasanın, tepsinin veya sarmanın üstüne dikey olarak yüklemek için kullanılmaktadır.

Modüler toplama ve yerleştirme koli paketleme hücrelerimiz, mevcut herhangi bir üretim hattına sığabilir veya otomatik koli açma, tepsi yapma, bantlama ve robotik paletlemeyi içeren eksiksiz bir paketleme çözümünün parçası olarak entegre edilebilir. Üstten yükleme ve ürün gruplama teknolojilerimiz, uygulamanız için en etkili kolileme makinelerimizi oluşturmak için ürün, paketleme malzemeleri ve makineler arasında optimum etkileşimi sağlamaktadır.