Endüstriyel Yıkama Makineleri

Üretim ve tedarikçi programımıza dayalı endüstriyel yıkama sistemlerimizi kullanarak kap temizliği ve parça temizliği alanlarında gıda ve gıda dışı üretim yapan firmalara çözümler sunmaktayız. Endüstriyel yıkama sistemlerimiz yük taşıma arabaları, kasaları, paletleri veya kutuları temizlemektedir. Bütün yıkama makineleri, konveyör tipi veya tek tanklı makineler olarak sınıflandırılabilir. Bütün makineler ayrıca en sıkı hijyen ve güvenlik gereksinimlerine göre yapılmış ve denetlenmiştir.

Yıkama makineleri, genellikle belirli bir tür ürünün temizlenmesi için yapılmış çeşitli biçimlerde üretilmektedir. Her modelde çeşitli seçenekler ve ek donanımlar mevcuttur. Kaliteli bir temizlikten ödün vermeden enerji, su ve kimyasallardan tasarruf edilmektedir.

Bu makinelerin kontrolü ve bakımı; filtreler dahil olmak üzere düzenli temizlik, yıkama solüsyonlarının değiştirilmesi, durulama nozullarının kontrolü ve deterjan sıcaklıklarının ve güçlerinin kontrolü ve izlenmesidir.

Bütün Konek Teknoloji endüstriyel yıkama makineleri, geniş bir ürün yelpazesine uyum sağlamak ve üstün temizlik sonuçları sağlamak için ayarlanabilir nozullar, yan korumalar ve tutma ataşmanlarına sahiptir.