RSC Kolileme Makineleri

Kolilerin ve tepsilerin güvenli bir şekilde paketlenmesini sağlayan, kaliteli özelliklerle Konek Teknoloji paketleme makineleri, ürünlerinizi nihai varış yerlerine kadar korumanıza yardımcı olmaktadır. İster yeni bir tesis kuruyor olun, ister mevcut bir tesisi iyileştiriyor olun, en iyi koli paketleme makinelerini seçmek çok önemlidir. Kolileme makineleri, ürünleri hızlı ve verimli bir şekilde paketleyerek daha üretken olmanıza yardımcı olmaktadır. Konek Teknoloji, paketleme hatlarınız için koli paketleme makinelerinin incelenmesi, tasarımı ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Konek Teknoloji, 20 yılı aşkın bir süredir çok çeşitli endüstrilere hat sonu paketleme ekipmanı çözümleri sunmaktan gurur duymaktadır.

Minimum atıkla, son derece verimli bir tasarım olan RSC kutu stili, ürünlerini ambalajlayan üreticiler için en popüler tercihlerden biridir. Konek Teknoloji koli paketleme çözümleri, paketleme makinelerine en üst düzeyde esneklik, güvenilirlik ve performans sağlamak için tasarlanmıştır. Bu ekipmanlar kompakt ve esnektir, Amerikan (RSC) kolilerin şekillendirilmesi, doldurulması ve kapatılması veya paketlenmesi için idealdir, istenilen üretime bağlı olarak ürün tipine ve hızına göre uyarlanabilmektedir. RSC koli paketleme çözümlerimizin optimize edilmiş tasarımı, ergonomik kullanımı garanti ederken, ekipmanlarımızın çok çeşitli olması, ürününüzün hazır bir çözüme sahip olmasını sağlamaktadır. Koli paketleme ekipmanı, geleneksel koli paketleme makineleri ve robotik koli paketleme makineleri, bütün koli paketleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, ürünleri otomatik olarak kavrar ve kolilere veya kutulara paketler, ardından kutu otomatik olarak kapatılır ve bantlanır. Makine, yiyecek ve içecek, otomotiv, kişisel bakım, ev ürünleri, ilaç ve donanım gibi büyük endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Konek Teknoloji tarafından geliştirilen ve üretilen koli paketleme makineleri, hızlı ve kolay format değiştirme özelliğine sahip güvenilir ve sağlam makinelerdir. Üçüncül paketleme uygulamaları için Konek Teknoloji, bir dizi koli paketleme sistemi çözümü sunmaktadır. Konek Teknoloji, düşürme kolileme, al ve yerleştir paketleme, yatay koli paketleme ve yarı otomatik paketleme makineleri sunmaktadır. Koli paketleme makinemiz, üstten yükleme, yandan yükleme veya düşürme paketleme seçenekleri gibi çok çeşitli yükleme konfigürasyonlarına sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç standart model ve makineleri özel uygulama gereksinimlerine göre özelleştirme yeteneği ile, hemen hemen her ürün veya birim konfigürasyonu için koli paketleme ve tepsi paketleme ekipmanlarına sahibiz.

Kolileme makineleri bölümleri:

  • Koli/kutu açma bölümü
  • Ürün besleme yönlediricisi
  • Ürün biriktirme tablası
  • Ürün paketleme
  • Koli bantlama
  • İlave giriş ve/veya çıkış konveyörü

Kolileme makinelerimizin tasarımı, etiketleme makineleri, yazıcılar ve kod okuma sistemleri gibi çok çeşitli ek ekipmanların entegrasyonuna olanak tanır.