19 L PC Damacana Yıkama Hattı

Şişelenmiş damacana su işi, en yoğun su şişeleme uygulamasıdır. Su malzemeleri çok daha az maliyetlidir. Bu uygulamada şişe yeniden kullanılmaktadır. Çevreyi korumanın en iyi yolu, damacana şişe geri dönüşüm kullanımıdır.

Konek Teknoloji’nin ana faaliyet alanı, bugün 200 ila 3.000 şişe/saat üretim kapasitesine sahip damacana şişeler için komple hatların tasarımı ve üretimi ile temsil edilmektedir. Konek Teknoloji şişelerin yıkanması, doldurulması ve kapatılması için komple hatlar, cam, polikarbonat, PVC veya PET olsun her türlü malzemede ve geniş bir ürün yelpazesi için 10 ve 20 litrelik şişelerin hijyenik ve verimli kullanımı için en eksiksiz çözümler sunmaktadır. Konek Tekoloji’nin, yüksek hızlı damacana su şişeleme makineleri, kanıtlanmış teknoloji ile üretilmiştir. Amacımız, şişelenmiş su fabrikasına güvenli suyu doğrudan tüm insanlara sunma imkanı sağlayacak, kullanımı kolay bir teknoloji ve ekipmanlar sunmaktadır.

Sistemlerimiz uzun ömürlü ve bakımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. İhtiyacınız olan damacana su şişeleme tesisini özel maliyetler olmadan kurabilmeniz için birçok seçenek ve çözüm sunmaktayız.

Standart bir damcana şişeleme hattı şunları içerir;

  • Tam otomatik yıkama ve durulama döngülü yıkama makinesi
  • Lineer veya döner sistemli dolum sistemi
  • Kapatma – basma veya vidalı kapak seçenekleri
  • Paslanmaz çelik konveyör
  • Kapak sökme makinesi